Атлетико Минейро победи Индепендиенте дел Вале с 3:1 и постави нов рекорд за мачове без загуба в Копа Либертадорес, еквивалент на Шампионска лига на Южна Америка.
Победата удължава серията им без поражение до 18 срещи, най-дългата в 62-годишната история на турнира.
Хълк отбеляза голове в началото на всяко полувреме и въпреки че Уилям Андрес Варгас Леон върна един за шампионите на Еквадор осем минути преди края, Савио възстанови преднината от две попадения на Атлетико в добавеното време.
Головете на Хълк бяха негови осми и девети в Либертадорес и го изкачиха на второ място в голмайсторската листа на Атлетико за всички времена. Той има два по-малко от Жо, който вкара много от попаденията си през 2013-а, годината, в която Атлетико спечели турнира за първи и единствен път.
Атлетико е лидер в класирането в група "Д" и предсрочно се класира за осминафиналите на турнира.