Отборът на Манчестър Юнайтед постигна много трудна победа с 2:0 при гостуването си на Йоувил Таун, за да се класира за 4-ия кръг на ФА Къп.

Мениджърът на "червените дяволи" Луис ван Гаал заложи на доста силен състав за двубоя срещу последния в Лига 1, като Рууни, Фалкао, Ерера, Шоу и Де Хеа бяха сред титулярите. Гостите обаче се представиха много слабо, като през първата част не създадоха нито едно положение за гол. На почивката в игра се появиха Хуан Мата и Джони Еванс, а малко след това от пейката влезе и Анхел ди Мария, което раздвижи играта на Юнайтед. Андер Ерера откри резултата със страхотен изстрел от воле в 64-та минута, но домакините не се отказаха, като Ди Мария трябваше да избива удар с глава от голлинията на своя тим. В 90-та минута аржентинският национал се откъсна от защитата на Йоувил и оформи крайното 2:0 с техничен изстрел. По този начин Манчестър Юнайтед се класира за 4-ия кръг на ФА Къп, въпреки че не показа добра игра днес.