Отборът на Левски претърпя срамно домакинско поражение от Берое с 0:1 в първия мач от 15-и кръг на А група. Заради наказание "сините" играха пред празни трибуни на стадион "Георги Аспарухов".

Единственият гол в срещата падна в 69-ата минута, когато след ъглов удар вратарят на столичани Пламен Илиев въобще не реагира, топката го прехвърли, удари се в гредата и от тялото на Елиаш да Силва се отклони и влезе в мрежата. Левски игра с човек по-малко от 55-ата минута, когато Мирослав Иванов бе изгонен за два жълти картона, които получи в рамките на 4 минути. Това бе трета поредна победа за Берое срещу Левски в А група. Старозагорци са трети в класирането с 27 точки, а тимът от "Герена" остава четвърти с 24 т.