Нигерия се класира на осминафиналите на Мондиала в Бразилия, въпреки загубата от Аржентина с 2:3.

Супер Орлите категорично не се дадоха на Аржентина и двата тима направиха атрактивен мач. Звездата на Гаучосите Лионел Меси откри резултата още в третата минута, но Ахмед Муса изравни на 1:1 само минута по-късно. Полувремето беше на път да завърши по този начин, когато Меси отбеляза втория си гол в мача за 2:1 в полза на Аржентина. Второто полувреме не беше по-малко атрактивно. Ахмед Муса отново успя да преодолее защитата на Аржентина и изравни на 2:2. Аржентина обаче защити очакванията си на фаворит за световната купа и три минути по-късно Маркос Рохо даде преднина на южноамериканците 3:2. Въпреки загубата си Супер Орлите продължават напред към осминафиналите за първи път от 1998 година, след като Босна и Херцеговина победиха Иран с 2:0 и това им даде второто място в групата. В следващия кръг гаучосите ще се изправят срещу втория от група Е, а Нигерия ще играе срещу лидера от същата група.