Нигерия и Иран не се победиха и завършиха при нулево равенство в скучен мач от група F на световното първенство по футбол.

На "Арена де Байшада" срещата започна с категорична доминация на африканците, но въпреки честите набези към вратата на Хаиги не стигнаха до гол. През първото полувреме Иран също имаха една възможност, но Ениама спаси удар на Гооченайхад. Втората част Нигерия отново бяха по-активния тим, но множеството центрирания не донесоха гол на момчетата на Стивън Кеши. В крайна сметка срещата завърши 0:0, с което тимовете записаха първото равенство на Мондиала. След двубоя Аржентина оглавява групата с три точки, а последни са Босна и Херцеговина, които загубиха с 2:1 от Лео Меси и компания.