Българският национал Валери Божинов отново се отличи с гол за Партизан. 29-годишният нападател се разписа при успеха на „черно-белите“ с 2:1 над Спартак (Суботица) в мач от 4 кръг на сръбското първенство.

Божинов откри резултата в деветата минута на двубоя. Това е четвъртото му попадение от началото на шампионата на западната ни съседка. В 55-ата минута българският национал отстъпи мястото си на ветерана Саша Илич.

Три минути след това Владимир Торбица изравни за гостите с точно изпълнена дузпа. Саша Лукич донесе победата на Партизан с гола си в четвъртата минута на добавеното време.

„Черно-белите“ са лидер в класирането с 9 точки, колкото имат Явори (Иваница) и Борац (Чачак), но те са с по-лоша голова разлика. Спартак (Суботица) е 10-и с четири точки.