Два златни и един бронзов медал завоюва Спортният талант на "Еврофутбол" – Марая Любенова, от завършилия в неделя международен турнир по джудо в австрийския град Зелтвег.

В надпреварата участваха състезатели от 15 държави във всички възрасти, а едва 15-годишната софиянка стъпи два пъти на най-високото стъпало на почетната стълбица при жените и при девойките до 21 години. По пътя към успеха си в кат. до 52 кг тя отстрани представителки на домакините, както и джудистки от Естония и Словения. Особено впечатляващо е, че успя да постигне чисти победи (с Ипон) над противничките си, което я превърна в любимка на публиката. Това й отреди, освен двете златни отличия и две купи, които организаторите й връчиха за блестящото й представяне. Марая спечели бронзовия медал в нейната възрастова група – девойки до 18 години, където единствената й загуба бе достатъчна, за да остане на 3-то място.