Истинска голова фиеста наблюдаваха зрителите на дербито между „Янтра“ (Ценово) и „Янтра“ (Долна Студена). Мачът завърши 4:3, като само през първото полувреме бяха отбелязани 6 попадения. Пламен Петров откри за гостите от Долна Студена, но два гола на Красимир Кръстев обърнаха резултата, а Димитър Лефтеров направи 3:1. До почивката Адреян Ерусалимов и Владимир Вълчев възстановиха равенството, но през втората част Димитър Димитров донесе победата за тима от Ценово.
„Дунав“ (Батин) взе своето от гара Две могили след минимална победа с 1:0. Голът бе дело на Борислав Дяков.
„Бенковски“ и „Ботев“ (Копривец) завършиха 1:1. За домакините вкара Богомил Михалев, а голмайстор за тима от Копривец бе Христо Стефанов.
Други резултати от областните групи: „Атлетик“ (Тръстеник) - „Партизан“ (Босилковци) - 2:1, „Приста 2000“ - „Спартак“ (Хотанца) - 3:1.
Отборите на „Смирненски“ и „Спартак 2000“ (Бъзън) ще подновят участието си в регионалните групи от следващия кръг, а отложените им мачове ще бъдат изиграни, като датите ще се определят допълнително.