Шокиращ резултат се получи на една от контролните срещи, играни днес в Европа. Норвежкият шампион Стрьомсгодсет загуби с 0:15 срещу руския гранд Локомотив Москва в мач, игран в испанския курорт Естепона.

Какви са причините за този хандбален резултат остават неизвестни, а според коментарите в официалния сайт на Локомотив, съперникът изобщо не е напускал своята половина и дори е можел да загуби с по-голям резултат.

Всъщност двубоят дори не завърши в рамките на 90 минути, тъй като 5 минути преди края при резултат 15:0 от щаба на норвежкия шампион взеха решение да извадят отбора от терена.

До почивката резултатът бе 5:0 като звездата Роман Павлюченков оформи хеттрик, а по един гол допълниха Самедов от дузпа и Бусуфа.

Второто полувреме пък ще бъде запомнено от Н'Дойе и Григориев, които забиха по 5 попадения за невероятната победа.