С голове на Валентин Валентинов в 20-а минута и на Динко Станчев след почивката футболистите на „Марисан“ /Русе/ победиха „Кубрат“ с 2:0 в домакински мач за първенство на Североизточната „В“ група. С третия пореден успех от началото на пролетния дял от първенството русенският отбор направи още една важна крачка в борбата за оставане във „В“ група. Нещо повече - те изпревариха по голова разлика тима на кубратчани и вече могат да очакват следващите мачове с доста по-голямо спокойствие.
„Марисан“: Пламен Сашев, Джан Али, Борислав Джарнавлиев, Ивайло Иванов, Атила Юмер, Живко Парашкевов /Светослав Белчев/, Валентин Валентинов /Станимир Петров/, Ивайло Кирилов, Радомир Хараланов, Борислав Караиванов /Диян Руменов/, Динко Станчев.