Отборът на ЦСКА започна по категоричен начин участието си във "В" група, след като разби Струмска слава с 3:0 пред препълнените трибуни на стадион "Българска армия".

"Армейците" натиснаха в самото начало и можеха да поведат в 12-та минута, когато Преслав Йорданов уцели страничната и горната греда с два поредни удара. 10 минути по-късно централният нападател все пак откри резултата със силен изстрел десния ъгъл на вратата. Малко след почивката Йорданов за трети път нямаше шанс и негов удар срещна гредата, а в последните 5 минути на двубоя домакините се разписаха още 2 пъти чрез Йордан Йорданов и Александър Бранеков, за да оформят крайното 3:0. По този начин ЦСКА записа убедителна победа в историческия си първи мач третото ниво на българския футбол.