Швейцария обърна Еквадор за успеха с 2:1 в мач от Група „Е“ на Мондиал 2014, която се игра на стадион „Насионал Мане Гаринча“ в столицата Бразилия. Двата гола за „часовникарите“ бяха реализирани от футболисти, които се появиха в игра като резерви.

Южноамериканският тим започна по-добре мача и откри резултата в 22-ата минута. Енер Валенсия се оказа непокрит във вратарското поле при центриране от фаул на Валтер Айови и се разписа с глава.

„Часовникарите“ изравниха в самото начало на второто полувреме. Резервата Адмир Мехмеди беше точен с глава след центриране на Родригес от корнер.

В добавеното време друга резерва на Швейцария вкара победния гол. Харис Сеферович завърши контраатака, при която засече центриране на Родригес отдясно. Атаката започна след добра намеса на Бехрами в защита, който напредна към средата на терена и подаде на Родригес.

В следващия си мач Швейцария играе с Франция, а Еквадор се изправя срещу аутсайдера Хондурас.