Отборът на „Дунав“ с футболисти до 15 години загуби вчера с 0:3 срещу ЦСКА домакинския си мач за първенство на Елитната юношеска лига. И трите гола паднаха през първото полувреме, а един от тях бе реализиран от доскорошния дунавец Александър Донев. Другото дунавско момче в червен екип бе Валентино Върбанов, който е в София от два сезона.
„Моите футболисти бяха като че ли прекалено респектирани от името на съперника. Иначе повторихме националния отбор в мача срещу Унгария - три гола през първото полувреме и после „довиждане“, коментира с чувство за хумор треньорът на русенския тим Драго Григоров.
„Дунав“: Никола Колев, Александър Иванов, Николай Василев, Васил Илиев, Калоян Русев, Виктор Илиев, Борис Гатев, Валентин Великов, Аксел Безчет, Максим Петров, Александър Симеонов /Християн Нотев, Йоан Нофал, Антонио Ковачев, Йоан Великов, Преслав Стойков/.