С гол на Килиан Мбапе в последната минута на редовното време Пари Сен Жермен победи с 2:1 Брест като гост в мач от 27-мия кръг на френската Лига 1.
Двата отбора си размениха по един бърз гол в края на първата част. Карлос Солер изведе парижани напред в 37-мата минута, но шест по-късно Франк Онора изравни за домакините, които бяха по-опасният отбор през тези 45 минути.
През второто полувреме ПСЖ осъществи натиск, но Брест удържаше атаките на съперника си почти до самия край на двубоя. В 90-ата минута обаче Лионел Меси комбинира с Мбапе и за бившия играч на Монако не бе проблем да се разпише и да донесе победата на тима си.
С успеха Пари Сен Жермен събра 66 точки, с 11 повече от втория Олимпик Марсилия, който обаче е и с мач по-малко.
Брест е на 15-о място с 23 точки, само на една над зоната на изпадащите.