Резервата Манор Соломон вкара гол през второто полувреме и Фулъм измъкна точка от Уулвърхемптън с равенство 1:1 в първи мач от 25-ия кръг на английското първенство по футбол.
Гостите от Уулвърхемптън бяха далеч по-добрият отбор през първото полувреме и поведоха заслужено в 23-та минута с попадение на Пабло Сарабия, който се разписа за първи път във Висшата лига. Домакините пък рядко застрашаваха отсрещната врата без контузения си нападател Александър Митрович, но Соломон използва едно от малкото положения за Фулъм. В 64-та минута той стреля от разстояние и изпрати топката в мрежата на "вълците", вкарвайки за трети пореден път в първенството.
Уулвърхемптън не стигна до втори гол и така си тръгна само с точка от "Крейвън Котидж". Отборът все пак е с четири над Уест Хем и зоната на изпадащите, но има и мач повече.
Фулъм е шести в класирането с две точки зад Нюкасъл, чийто мач от 25-ия кръг е отложен.