Себастиан Ахо вкара гол при числено превъзходство 53.8 секунди преди края на продължението, а Каролина направи обрат и спечели с 5:4 срещу Лос Анджелис в среща от редовния сезон на Националната хокейна лига (НХЛ) на САЩ и Канада.
Брент Бърнс, Пол Щастни, Джордън Стаал и Теуво Теравайнен също вкараха за "ураганите", които изоставаха с 1:4 преди третата част. Андрей Свечников направи две асистенции, а Фредерик Андерсен отрази 17 удара.
Ейдриан Кемп се разписа два пъти, а Кевин Фиала и Анже Копитар бяха за "кралете", които отбелязаха и четирите си попадения през втората част. Копитар и Дрю Даути направиха по две асистенции, а Финикс Копли записа 26 спасявания.
Евгений Кузнецов отбеляза 26 секунди след продължението, a Вашингтон победи Питсбърг с 4:3 и увеличи преднината си пред "пингвините" в битката за четвъртото място в Столичната дивизия.
Тревър ван Римсдайк реализира два пъти, Гарнет Хатауей добави едно попадание, а Кузнецов записа и асистенция. Чарли Линдгрен спря 31 удара към вратата си.
Андрю Пийк, Ерик Робинсън и Джони Годро бяха точни за тима на Кълъмбъс, който загуби три поредни и общо седем от последните си девет мача, за да остане на последно място в НХЛ.
Брейди Ткачук вкара гол в 18:41 минута на третата третина, а Отава спечели срещу Монреал с 5:4 и удължи победната си серия до четири двубоя.
Тим Щутцле се отличи с две попадения и две асистенции, докато Алекс ДеБринкат и Клод Жиру също бяха точни. Антон Форсберг направи 28 спасявания.
Рафаел Харви-Пинар реализира два гола в третия период, а Кърби Дак и Майк Хофман също отбелязаха за Монреал, който загуби за четвърти пореден път. Джейк Алън направи 24 спасявания за канадците.