Отборът на ЦСКА регистрира трета победа от началото на сезона в Националната волейболна лига при жените. „Червените“ надиграха Марица 2022 с 3:0 (25:22, 25:20, 25:11) гейма като гост в Пловдив мач от четвъртия кръг на шампионата.
Момичетата на Юлия Иванова и Антонина Зетова изиграха много силен двубой, в който доминираха във всеки един елемент и напълно заслужено се поздравиха с победата.
ЦСКА взимаше ранен аванс в резултата и в трите части и с ефективна игра в нападение не изпускаше инициативата, за да стигне до крайния успех.
По този начин „червените“ вече имат 3 победи и 1 поражение след 4 изиграни срещи от началото на сезона в Националната волейболна лига за жени, докато за дебютанта в елита Марица 2022 това беше четвърта поредна загуба.
По-късно днес шампионът Марица (Пловдив) посреща Казанлък Волей.