Българският нападател Милчо Ангелов вкара гол за отбора си Брашов, но това не бе достатъчно и тимът отпадна в 4-ия кръг в турнира за Купата на Румъния срещу Херманщат.
Ангелов откри резултата в 42-а минута, но малко след това Брашов остана с 10 души на терена след червен картон на Александру Тудор, а в началото на втората част гостите изравниха с гол на Петреску от дузпа.
До края на редовното време и продълженията нови попадения не паднаха и се стигна до дузпи, при които Ангелов реализира второто изпълнение за своя отбор, но Диого Изата от Брашов пропусна, а играчите на Херманщат вкараха и петте удара и спечелиха с 5:3.
Бившият вратар на националния отбор Пламен Илиев опази мрежата си суха и помогна на Университатя Клуж да се класира за следващия кръг на турнира след победа с 2:0 над Конкордия.