В Група 4 на Лига А в Лигата на нациите Нидерландия успя да победи като гост тима на Полша с 2:0. Така "лалетата" са много близо до първото място в този поток, което ще ги отведе до финалната четворка.Коди Гакпо откри резултата за тима на Лус ван Гаал преди почивката, Стив Баргвайн удвои аванса им след час игра.
В края на първото полувреме 38-годишният дебютант на вратата на Нидерландия Ремко Пасваар спаси удар на Никола Залевски. Мемфис Депай напусна терена от тима на гостите в разтежение.
В другия мач Белгия победи Уелс с 2:1 като домакин. Кевин де Бройне и Миши Батшуай вкараха за "червените дяволи", Кийфър Муур върна едно попадение за Уелс след почивката.
В следващия мач на Нидерландия му трябва и равен срещу Белгия, за да си осигури първото място, а Полша и Уелс ще се борят в директен двубой да не изпаднат.
Класиране: 1. Нидерландия - 13 точки, 2. Белгия - 10, Полша - 4, Уелс - 1