Наивност, приряност и глупост провалиха отбора на „Дунав“ в домакинския мач срещу „Черноломец“ /Попово/ - 0:3. Звучният и неочакван шамар отекна на фона на факта, че русенският отбор въобще не беше по-слаб в техническо и физическо отношение. Напротив - двубоят се игра почти на една врата, но издънка след издънка пратиха 3 топки зад гърба на Винченцо Ангелов и направиха от нищото герой на мача нападателя на гостите Мехмед Сабри.
Не бе изтекла първата минута, когато Ангелов му подари топката и Сабри се разписа - 0:1. Нататък дунавци натиснаха, организираха хубави и бързи атаки, но все нещо не достигаше за изравнителен гол. Надеждата се поизпари през второто полувреме, когато самотникът в нападението на Попово Сабри получи дълъг пас през центъра, надбяга централната защита, елиминира тръгналия да го посрещне вратар и направи 0:2. Пак Сабри закова класическата победа за отбора си след идентична вересия на отбраната - 0:3.
„Дунав“ не се предаде, но всичко, да което стигна, бяха два бомбени шута на Александър Кирилов и Джан Сабри, след които топката разтресе напречната греда.
„Дунав“ започна в състав: Винченцо Ангелов, Мартин Иванов, Димитър Тодоров, Иван Бакалски, Мерт Тасим, Албер Силивев, Диян Димов, Симеон Дочев, Александър Кирилов, Атанас Стамболов, Константин Митев.