„Не само че изпуснахме точката, но и победата. Заслужавахме доста повече в този мач. Изиграхме перфектно първо полувреме, но през второто допуснахме две необясними и елементарни грешки. Какво да коментирам, че Христо Попадийн остави човек зад себе си? Той е юноша на „Левски“, беше играч и на „Лудогорец“, трябва да е наясно как действа един краен защитник при такива ситуации! Да не говорим за пропуска на Юли Ненов. Що се отнася до съдията, не мога да приема, че решението му да мине само с жълт картон за Здравко Илиев бе правилно. Илиев пуска нарочно лакътя си в лицето на Васил Шопов и... само предупреждение! И това се случва в 65-а минута, когато не се знае накъде и как ще тръгне мачът и кой ще бие. Искам само да припомня, че този съдия направи абсолютно същия номер на мача ни срещу „Лудогорец“ в Русе, когато пък не изгони Мисиджан за брутален фаул без топка пак срещу Шопов. Хайде, тогава резултатът бе 0:3 и трудно можеше да се мисли за обрат, но сега бе 1:1. Няма да се начудя защо реферите постъпват така. Ако са наясно с правилата, защо не ги спазват. Това не ни извинява, че допуснахме нелепите грешки“, коментира пред „Утро“ старши треньорът на „Дунав“ Веселин Великов.