Станислав Антонов - свърши отлична работа с две невероятни спасявания в ключов момент, когато „Дунав“ имаше крехка преднина от един гол. След почивката шансът го осени, че озовалият се сам срещу него футболист на гостите прати топката в гредата.
Андреас Васев - личи си, че след преквалификацията му от нападател в десен бек му липсват навиците на типичен защитник. Постара се да компенсира тези липси с добрата си линейна бързина.
Олексий Ларин - направи няколко детински грешки при изчистването и изнасянето на топката. На моменти изглеждаше хаотичен, припрян и объркан.
Михаил Милчев - зоната на левия краен бранител не е силната му позиция. Не направи добър мач. Игра без свежест, бе някак тежък и често закъсняваше да затвори човека срещу себе си.
Петър Патев - бе най-добрият и стабилен играч в необичайно колебливата защитна формация. Спечели чисто доста въздушни битки, а на няколко пъти успя и да компенсира вересиите на съотборниците си в отбрана.
Диян Димов - действията му бяха част от припряността и нервността на почти целия отбор. Капитанът видимо не е в оптималната си форма.
Юлиан Ненов - Веско Великов изглежда му вярва много, защото отново го предпочете като титуляр пред Бранимир Костадинов. Голямото му желание за добро представане бе налице, но през първото полувреме пропиля три перспективни атаки с лоши завършващи подавания и халосни изстрели твърде далеч от целта.
Божидар Васев - като за човек, признал сам, че има да наваксва в кондиционен план, записа добър дебютен мач. Търсеше топката, откриваше се, тичаше, след почивката се понрави с няколко далечни извеждащи подавания. Спокойно може да се каже, че неговото привличане е един разумен и премерен ход.
Мирослав Будинов - реализира двете дузпи със завидно самообладание. По традиция свърши много полезна работа във всички части на терена. С двата гола попаденията му по сметката му през този сезон станаха три.
Васил Шопов - един от футболистите, които през първото полувреме заедно с Будинов и Божидар Васев знаеха защо са на терена. Вкара гол, изработи дузпата за 2:0, даде интересни пасове, въобще свърши добра работа в конструктивен план. Заслужено бе избран за играч на мача.
Бирсент Карагарен - неговото представяне повтори почти едно към едно продукцията на Юлиан Ненов. Никак не му липсва желание за игра, но нещо не се получава както трябва.
Резервите
Бранимир Костадинов - пропусна да се разпише от чудесна позиция, после не бе точен при центриране, което можеше да завърши с голов изстрел. Влизането му в игра обаче освежи атаката.
Димитър Георгиев - много трудолюбив и интересен футболист. Има хубава бързина, бори се, помага в двете фази на играта. Може би ще е по-полезен като острие, изнесено на върха на нападението.
Преслав Петров - за малкото му минутки в игра въобще от началото на сезона дотук няма как да бъде оценяван.