„Локо-Русе“ направи обрат и след 0:2 през първото полувреме завърши 2:2 срещу фаворита за първото място в Североизточната Трета лига - „Черноморец“ /Балчик/. „Желизничарите“ допуснаха два идентични гола при центрирания и удари с глава на Николов и Стаев. При второто попадение голяма вина има и вратарят Християн Данков, който хвана топката, но я изпусна в мрежата.
Локомотивци се вдигнаха след почивката и благодарение на изключително мъжката си игра на тежкия терен стигнаха до ценната точка. Живко Парашкевов засече топката с глава и намали на 1:2, а малко преди края на мача пак той прехвърли красиво вратаря след центриране от десния фланг.
Мачът изобилстваше от стри влизания, при които съдията можеше да покаже и червени картони.
„Локо-Русе“: Дянков, Али, Джарнавлиев, Маринов, Юмер, Парашкевов, Станчев, Караиванов, Хараланов, Брайнов, Мартин Иванов /Кирилов, Ангелов, Караосман/