„Закъсняхме за мача срещу „Волунтари“, защото дълго се лутахме из Букурещ, докато намерим и стигнем до стадиона. Не разгряхме както трябва, а през първото полувреме приличахме по-скоро на ученически отбор. Не ни се получаваше нищо! Бяхме плахи и безидейни, а и направихме много, много елементарни грешки. Не искам да цитирам имена, но заместниците нa някои от титулярите не играха на ниво. На почивката решихме да прекроим схемата и от 4-4-2 да заложим на 4-2-3-1. Така вече изглеждахме доста по-добре и през второто полувреме надиграхме тотално отбора на „Волунтари“. През тези 45 минути румънците имаха само едно центриране пред нашата врата. Създадохме хубави голови положения, при едно от които не намерихме вратата на „Волунтари“ от позиция на два метра пред голлинията. Дузпата, при която резултатът стана 1:4, я нямаше. Какво да кажа за Самир Аясс? Започна като титуляр и се стара доста. Той обаче не е играл близо 30 дни и явно не е в най-добрата си форма. Аз познавам обаче качествата му и знам какво може. Ще му трябва малко време, за да намери ритъма си. Бразилецът Превиато не показа кой знае какво, но пък той тренира с нас едва от няколко дни. Загубата е неприятна, но контролата си е контрола и ни даде възможност да видим кой къде е и какви изводи можем да направим. Сега всичките ни усилия ще са насочени към мача с „Монтана“, коментира пред „Утро“ старши треньорът на „Дунав“ Веселин Великов.