Отборът на „Дунав“ с футболисти до 17 години записа ценна победа вкъщи с 2:0 срещу „Берое“ /Стара Загора/ в мач за първенство на Елитната юношеска група. С този успех момчетата на старши треньора Емил Иванов събраха 9 точки и вече са на по-безопасната 11-а позиция. Първото полувреме завърши при 0:0, а головете след почивката бяха дело на Ивайло Димитров и Мерт Хасан.
„Доволен съм от всички. Момчетата осъзнаха, че вече няма пътища за отстъпление и се раздадоха“, заяви Иванов пред „Утро“.
„Дунав“: Колев, Недялко Иванов, Димитър Димитров, Георгиев, Николай Иванов, Илиев, Стоилов, Бучков, Хасан, Ивайло Димитров, Ангел Иванов /Пенчев, Крикорян, Теодор Иванов/.
15-годишните футболисти на „Дунав“ с треньор Драгомир Григоров пък завършиха 1:1 у дома срещу „Лудогорец“ в мач за първенство на група „Елит Североизток“. Гола вкара капитанът Теодор Костов.