ЦСКА победи Лудогорец с 2:1 в първия мач между тимовете от 1/16-финала за Купата на България.

Домакините откриха резултата в 11-та минута, след като Франк Гела подаде на Миро Иванов, който не сбърка от точката на дузпата за 1:0. "Армейците" обаче успяха да изравнят преди края на полувремето. Мишел Платини беше изведен в наказателното поле и след като преодоля Чворович успя да отбележи за 1:1. Второто полувреме определено беше по-емоционално за двата тима. ЦСКа обаче се оказа малко по-функционалният отбор. В 61-та минута Присо намери Платини, който изведе Лукас Саша и халфът оформи крайното 2:1 в полза на столичани. На тимовете им предстои още една битка в реванша от 1/16-финала за Купата на България, която ще се изиграе в София.