Футболистите на „Аристон“ /Русе/ (набор 2003 година) победиха с 4:3 връстниците си от „Динамо“ в Букурещ. Контролната среща бе част от подготовката на русенските таланти преди участието им на международен турнир в румънската столица през декември.
Мачът, който се игра на комплекса на букурещкия гранд, почна зле за отбора на треньора Тодор Тодоров. „Аристон“ губеше с 1:3, но обърна развоя на двубоя със зрелищна и технична игра, която впечатли зрителите.
Бисер Бонев вкара два гола, като първият бе истински шедьовър с воле от нищожен ъгъл. Капитанът Борис Синабов-Бобо добави едно попадение и две асистенции, а Никола Илиев стана автор на четвъртия гол.
Отлично впечатление направи представянето на Дани Братоев. Той не успя да се разпише този път, но скри топката на румънчетата с много техника и бързи пробиви по крилото.
„Аристон“ ще се представи на декемврийския турнир в Букурещ с отбори при децата, родени през 2003, 2004, 2005, 2006 и 2007 година.