Отборът на „Бъзън“ спечели купата на Българската асоциация по минифутбол в Русе. На финала победителите разгромиха с 9:1 тима на „Медика“. Третото място остана за „Дунав завинаги“, който прекърши след изпълнение на дузпи състава на „Картел“. Призьорите баха наградени от регионалния представител на БАМФ Калоян Георгиев, а участие в турнира взеха 10 отбора, разделени в 2 групи по 5 тима.
Георги Рачев и Ердоан Сюлейман от „Бъзън“ бяха определени за най-добър вратар и най-полезен футболист. Купата „Феърплей“ бе връчена на момчетата от „Картел“.
Следващият голям турнир в Русе ще е към края на август, когато ще се играят мачове по плажен футбол за Купата на кмета. После ще бъде възобновено и първенството в Английската лига.