Отборът на „Дунав“ /Батин/ разгроми у дома „Ботев“ /Копривец/ със 17:1 /!/ в мач за първенство на Четвърта лига. Резултатът на полувремето беше 12:0, а става въпрос за футболен, а не за хандбален двубой. Гол за домакините реализира дори вратарят Пламен Сашев, който игра като полеви състезател.
Голова фиеста имаше и в Мартен, където местнят тим отказа с 11:0 „юнаците“ от дебютанта „Ряхово“
Дивизия „Запад“: „Янтра“ /Ценово/-“Янтра“ /Долна Студена/ - 3:1, „Партизан“ /Босилковци/-“Младост“ /Екзарх Йосиф/ - 0:2, „Дунав“ /Батин/-“Ботев“ /Копривец/ - 17:1, „Филип Тотю“ /Две могили/-“Бенковски“ /Бяла/ - 0:2.
Дивизия „Изток“: „Спартак“ /Бъзън/-“Юделник“ - 5:1, „Мартен“-“Юнак“ /Ряхово/ - 11:0, „Дунав“ /Сливо поле/-“Дунарит“ /Николово/ - 4:0, „Урожай“ /Пиргово/-“Атлетик“ /Тръстеник/ - 2:0.