Футболистите на „Локо“ /Русе/ разбиха „Доростол“ с 4:0 в мач за първенство на Североизточната Трета лига. С актив от вече 9 точки „железничарите“ се доближават все по-смело към целта с оставане в групата.
Бисер Георгиев изведе своите напред през първата част, но вторият му гол след почивката бе шедьовър. Той посрещна една избита топка и с далечен прехвърлящ удар намери мрежата. Влезлият като резерва Фирцулеску направи 3:0, а Дани Братоев довърши гостите с четвърти гол.
И един куриоз - началото на мача закъсня с повече от 20 минути, защото поръчаната от домакините линейка така и не идваше на стадиона. Оказа се, че шофьорът забравил да премести часовника си с час напред.
„Локомотив“: Александър Ангелов, Мартин Ангелов, Калоян Петров, Ивайло Иванов, Бисер Георгиев, Добромир Филипов, Мирослав Георгиев, Дани Братоев, Симеон Дочев, Динко Станчев, Живко Парашкевов /Живко Дончев, Драгош Фирцулеску, Даниел Венков/.