Финална четворка на турнира за купата на България по хандбал за жени:финал:Етър 64 - Бяла                 - 26:24 (15:10)
мач за третото място:Сливница - Свиленград - 25:23 (14:14)Етър 64 сечели а рекорден 15-и път купата на България по хандбал при жените, след като на финала детронира миналогодишния носител Бяла с 26:24 (15:10) в Сливница.Двубоят започна равностойно, но след 7:7 в 16-ата минута великотърновки постепенно поеха контрол върху срещата и още преди почивката  дръпнаха с 15:9. Шампионките от Бяла опитаха да наваксат изоставането след почивката и се доближиха до 21:23 в 54-ата минута, но последваха три безответни попадения на "виолетовите", с което те предрешиха крайния победител.Мария Спиридонова беше най-резултатна за Етър с 10 попадения. Данислава Петрова допринесе с 5, а с по 4 се отличиха Миглена Христова и Гергана Евтимова. С 3 гола завърши Александра Замишляк.За Бяла най-добра беше Христина Бабий с 8 попадения. Ирене Иванова вкара 5, а Соня Богданова добави 4.
Домакинът Сливница по-рано днес надделя над Свиленград с 25:23 (14:14) и си осигури бронзовите медали в турнира.