Магдалена Вълкова спечели сребърен медал на финала на топка, а Дара Малинова взе бронз на обръч при девойките на международния турнир по художествена гимнастика "Андалусия къп" в Марбея (Испания).
Вълкова получи за изпълнението си на топка 28.250 точки. Златото спечели гимнастичката от  Украйна Таисия Онофрийчук с 30.350, а трета е Джудит Микел (Испания) с 28.050.
На обръч Дара Малинова взе бронзовото отличие с 28.400 точки, а първа отново е Таисия Онофрийчук от Украйна с 30.750.
На лента Малинова остана пета с 24.750 точки, а на бухалки Вълкова допусна грешки и е седмо място с оценка 25.200 точки.
Съдия за България при девойките е Християна Тодорова, която е в панела за трудност с уреда на топка и лента.
Според регламента в многобоя при девойките се играят два уреда, а оценките от надпреварата важат за разпределението на медалите във финалите.