Отборът на „Дунав“ с футболисти до 15 години победи с 2:0 „Локо“ /Пловдив/ вчера в мач за първенство на Елитната юношеска лига. След нулево първо полувреме, минало под напора на много коварен вятър, момчетата на треньора Драгомир Григоров се пребориха за трите точки с два гола на Виктор Илиев. Той бе точен първо от игра, а после засече с глава центрирана топка.
„Постигнахме много важна победа“, коментира лаконично за „Утро“ треньорът Григоров.
Председателят на УС на ФК „Дунав“ и доскорошен капитан на представителния отбор Диян Димов-Виера изгледа мача от първата до последната минута.
„Дунав“: Никола Колев, Александър Иванов, Васил Илиев, Йордан Йорданов, Аксел Безчет, Виктор Илиев, Борис Гатев /капитан/, Дамян Цолов, Алишан Сабри, Валентин Великов, Александър Симеонов/.