Кипърският футболен отбор АПОЕЛ Никозия с национала Георги Костадинов в състава си се наложи над Аполон с 3:1 в мач от първенството на страната.
АПОЕЛ направи пълен обрат, след като изоставаше през първото полувреме с 0:1 с попадение на Йоанис Питас още в третата минута.
След почивката тимът от Никозия изравни чрез Гиорги Квилитая от дузпа в 49-ата минута, десетина минути преди края Диюмерси Ндонгала направи 2:1, а в добавеното време Бен Ел Фарду отбеляза и трети гол за домакините.
Цял мач за АПОЕЛ игра Костадинов, който се отличи със стабилни изяви. Илиан Илиев от Аполон влезе като резерва на терена в 81-вата минута на мястото на Амр Варда.
АПОЕЛ е на второ място във временното класиране, само на точка зад лидера АЕК Ларнака. Аполон е на седмо място.