Кристъл Палас и Манчестър Юнайтед завършиха 1:1 в отложен мач от седмия кръг на английската Висша лига.
Юнайтед доминираше през първата част и поведе с гол на Бруно Фернандеш. Кристиан Ериксен намери Фернандеш непокрит в наказателното поле и португалецът не сбърка за 1:0 в 43-а минута.
Новото попълнение на Юнайтед Маут Вегхорст направи дебют за Юнайтед, но не впечатли с изявите си и бе заменен през втората част.
Гостите от Манчестър бяха близо до втори гол веднага след почивката, но този път вратарят на Палас спаси удара на Фернандеш.
В последните минути домакините упражниха натиск, който даде резултат в добавеното време на срещата. Майкъл Олис изпълни прецизен пряк свободен удар и изравни за крайното 1:1.
Ремито прекъсна серията от пет поредни победи на Юнайтед, но точката изравни тима с градския съперник Сити на второто място в класирането. Двата отбора имат по 39 точки, а през уикенда Юнайтед среща лидера в класирането Арсенал.