Монтана 2003 победи тима на Лавови с 62:46 (24:11, 12:17, 12:12, 14:6) като гост в Бръчко, Босна и Херцеговина в двубой от втория етап на Адриатическата лига по баскетбол за жени, т.нар Суперлига. Успехът бе втори пореден за българския вицешампион в тази фаза на надпреварата, с което активът на Монтана 2003 вече е 5-3. Лалови продължава с баланс 0-8.
Баскетболистките, водени от старши треньора Николай Господинов направиха серия от 9:0 в средата на първата част и дръпнаха с 19:8 малко повече от две минути преди края й, а след 10 минути авансът им бе 24:11. Домакините намали пасива си до 8 точки на почивката при 28:36. Последва равностойна трета четвърт, в която Монтана 2003 задържа преднината си от 8 точки. Заключителният период започна при 48:40 в полза на гостите, а до финала на срещата българският тим покачи разликата на 16 точки.
Състезателките на Монтана 2003 имаха превъзходство в борбата под коша (53-29) и бяха по-ефективни при стрелбата от игра, въпреки че направиха повече грешки (24-15).
Анджелика Митрашнович бе най-полезна за победителките и във втори пореден мач от Адриатическата лига завърши с „трипъл-дабъл“ от 27 точки, 10 борби и 11 асистенции, а Шерин Сътерланд добави 13 точки и 20 борби.
За състава на Лавови Наташа Савич се отчете с 14 точки и 3 борби.
В следващия си мач от турнира Монтана 2003 ще посрещне словенския Цинкарна Целе на 25 януари.