Локомотив (Пловдив) отстъпи с 0:2 на грузинския гранд Динамо (Тбилиси) в първата си контрола по време на лагера в Турция и втори за зимната подготовка. Головете за грузинския тим вкара Имран Омар в 71-ата минута и на Cаба Квададжани две минути преди края на срещата. Грузинците диктувата темпото през по-голямата част от двубоя и логично стигнаха до успеха. От своя страна футболистите на треньора Александър Томаш така и не успяха да застрашат сериозно вратата на противника.
Срещата започна с чудесна възможност за гол, открила се пред Зоран Марушич. Вратарят на пловдивчани Динко Хоркаш обаче спаси. 25 минути по-късно Осман Камара пак можеше да да накаже хората на Александър Томаш, но пак стражът спаси българския отбор.
Картината не се промени през второто полувреме, като отново Динамо (Тбилиси) диктуваше темпото, а веднъж се наложи Илко Пиргов да спасява вратата. Логичното се случи 20-ина минути преди края на срещата, когато нидерландският полузащитник Имран Омар отдалече прониза вратаря Пиргов. До края на срещата пред Пиргов имаше още две положения, но второто попадение падна съвсем накрая, реализирано от Кваджаджани с глава.
Състав на Локомотив (Пловдив): Динко Хоркаш, Матеус да Силва, Мартин Паскалев, Тодор Павлов, Игор Томашевич, Пиер Зебли, Христо Иванов, Димитър Илиев, Евандро, Денислав Александров, Емил Сорга