Мениджърът на Фулъм Марко Силва коментира победата над Челси (2:1) в отложения мач от 7-ия кръг на Висшата лига.
„Прекрасен успех за нашите фенове. 16 години без победа над Челси. Сега се чувстват страхотно. Мачът беше тежък. Казах, че той ще бъде специален, въпреки че Челси имаше лош период. Трябва да отдам дължимото на моите играчи - след 15 минути те се адаптираха и не дадоха свободно пространство на Феликс и Моунт, въпреки че се опитаха да избягат зад крайните защитници.
Направихме добро първо полувреме, но в началото на второто полувреме играхме по-зле, отколкото можете да си представя, и това бе в полза на съперника. Започнаха да ни създават повече проблеми, докато се случи отстраняването на Феликс. Е, тогава вече бяхме длъжни да спечелим“, заяви Силва пред BBC.
Фулъм планира да предложи нов договор на мениджъра. Сегашният е до лятото на 2024 г. Отборът е шести в таблицата на Висшата лига с 31 точки от 19 мача.