Манчестър Юнайтед се класира за четвъртия кръг в турнира за Купата на Лигата на Англия, след като победи Астън Вила с 4:2.
Пред своите фенове на “Олд Трафорд” домакините на два пъти изоставаха в резултата, но след силни последни 30-ина минути стигнаха до успеха.
И шестте гола паднаха през второто полувреме на мача. Оли Уоткинс откри за гостите в 48-ата минута, но само две по-късно Антони Марсиал възстанови равенството.
Диого Далот си вкара автогол в 61-та минута и Вила отново поведе, но радостта на бирмингамци бе кратка. Маркъс Рашфорд изравни в 67-ата минута, а с попадения на Бруно Фернандеш в 78-тата и на Скот Мактоминей в добавеното време Юнайтед стигна до успеха.
Извън състава на Манчестър Юнайтед остана Кристиано Роналдо, който е болен и вероятно ще пропусне и шампионатния мач срещу Фулъм в неделя.