ЦСКА-София - Локомотив (София) - 0:0София, стадион "Българска армия"Съдия - Драгомир ДрагановАсистенти - Димо Вълчев, Александър АтанасовВАР съдия - Георги Иванов, ВАР асистент - Дениз СоколовЖълти картони:За ЦСКА-София: Енес Махмутович За Локомотив: Селсо РапосоСъстави:ЦСКА-София: Густаво Бусато, Християн Петров, Енес Махмутович, Амос Юга, Тибо Вион, Галин Минков (85 - Жеферсон), Джонатан Линдсет, Маурисио Гарсес, Станислав Шопов (68 - Иван Турицов), Жираир Шагоян (68 - Марсело Кареасо), Браян Морено (63 - Бисмарк Чарлз)Локомотив: Александър Любенов, Селсо Рапосо (90+3 - Марио Петков), Матеус Роча, Алан Фильо, Ивайло Найденов, Красимир Милошев, Божидар Кацаров, Симеон Славчев, Антонио Вутов (90+3 - Давид Малембана), Юлиан Ненов (61 - Илия Димитров), Карлос Франса (80 - Димитър Митков)
ЦСКА-София загуби първи точки на собствения си стадион, след като завърши 0:0 с Локовотив (София). Отборът на Саша Илич продължава да е лидер в класирането с 41 точки, но пропусна да се откъсне още пред преследвачите. "Червените" записаха в актива си две греди, но не показаха достатъчно аргументи да спечелят мача. Домакините имаха редица проблеми в състава, като поради различни причини не успяха да играят капитанът Юрген Матай, Декенс Назон и Брадли Де Нойер. Още в първата минута Жиреаир Шагоян от домакините направи хубав пробив отляво и отправи първия точен удар, но той понадна право в ръцете на вратаря на гостите Александър Любенов.Локомотив отговори с шут на Антонио Вутов от пряк свободен удар, който премина над напречната греда.
В 15-ата минута Юлиан Ненов се измъкна зад защитата на "червените", но стреля много неточно с левия крак, а според страничния съдия е бил и в положение на засада. Следващата минута шут на Маурисио Гарсес от ЦСКА-София бе блокиран в корнер. В 25-ата минута Гарсес стреля с глава над напречната глава след изпълнение на корнер. В следващата минута Симеон Славчев от "железничарите" премина през Амос Юга, но последния му пас не стигна до Ненов, който бе на чиста позиция.
В 42-рата минута Маурисио Гарсес се измъкне отдясно и нанесе удар по земя с левия крак, който се отби в левия стълб на вратата на гостите и излезе извън очертанията на терана.
В 61-вата минута Браян Морено от "червените" можеше да вкара много красив гол от трудна позиция. Малко след това Симеон Славчев направи пропуск за "червено-черните", въпреки че позицията му бе неудобна.
В 68-ата минута резервата на "железничарите" Илия Димитров направи голям пропуск. Той получи топката и финтира Християн Петров, но с левия крак стреля над вратата. Две минути по-късно Енес Махмутович бе най-съобразителен при корнер, но с глава прати топката в напречната греда. При добавката Гавин Минков стреля над напречната греда.
В 88-ата минута резервата на ЦСКА-София Бисмарк Чарлз получи добра топка, но стреля слабо, като вратарят на гостите Александър Любенов закова топката в ръцете си. Домакините стигнаха само до няколко мелета с даденото допълнително време от 6 минути.