Отборът на „Дунав“ с футболисти до 15 години завърши 0:0 срещу „Берое“ в мач за първенство на Елитната юношеска лига. Момчетата на треньора Драгомир Григоров се бориха много, но проблемите им започнаха от първата минута, когато голмайсторът Александър Донев трябваше да напусне терена заради обадила се стара травма. До края на полувремето Григоров трябваше да направи още две принудителни смени.
Като цяло мачът бе равностоен. Дунавци заслужаваха победата повече, но и гостите имаха своите шансове. Техен вратар бе Иво Ганчев, син на бившия национал Ивко Ганчев, който направи отлична кариера в „Берое“ и Турция.
„Дунав“: Никола Колев /капитан/, Християн Нотев, Николай Василев, Йордавн Йорданов, Калоян Русев, Борис Гатев, Васил Илиев, Аксел Безчет, Валентин Великов, Алишан Алейдин, Александър Донев /Максим Петков, Преслав Стойков, Александър Иванов, Денислав Тодоров, Велислав Крумов/.