Залцбург постигна изключително ценен успех с 1:0 при домакинството си срещу Динамо Загреб в група "Е" на Шампионската лига.
Попадение от дузпа на Ноа Окафор от дузпа в 71-ата минута осигури трите точки в полза на австрийците, които нямат поражение в турнира през настоящата кампания. Най-тежкото наказание във футбола беше отсъдено заради нарушение в наказателното поле на Садег Мохарими срещу Андреас Улмер.
Преди почивката Йосип Мишич пропусна да даде аванс за гостите от Загреб, а "биковете" отговориха с неточен шут на швейцарския национал Окафор.
Гол на хърватския първенец в допълнителното време беше отменен заради засада, а двата отбора пропуснаха по няколко възможности да променят резултата в заключителни мигове на срещата.
Залцбург е на първо място в група "Е" с актив от 5 точки, докато динамо има 3 точки на трета позиция.
По-късно тази вечер Челси е домакин на Милан.