Югозападна трета лига по футбол, мач между дублиращите отбори на Левски и ЦСКА-София:
Левски II - ЦСКА-София II - 0:1 (0:1)голмайстор: 0:1 Марк-Емилио Папазов 17
стартов състав на Левски II: Иван Андонов, Денис Динев, Слави Чакъров, Никола Църовски, Атанас Килов, Антоан Стоянов, Мартин Тодорски, Калоян Стрински, Антон Иванов, Ивайло Марков, Борислав Рупанов.стартов състав на ЦСКА-София II: Илия Шаламанов-Тренков, Александър Георгиев, Марк-Емилио Папазов, Илиян Антонов, Юлиан Илиев, Илиян Димитров, Алесандро Николов, Петко Панайотов, Браян Стефков, Росен Маринов и Мартин Сотиров.
Дублиращият отбор на ЦСКА-София победи Левски с 1:0 на стадион "Георги Аспарухов" в мач от деветия кръг на Югозападната трета футболна лига.
ЦСКА-София поведе в резултата в 17-ата минута. Марк-Емилио Папазов получи подаване зад отбраната на Левски и нападателят, който започна кариерата си в детско-юношеския футбол именно при "сините", преодоля Иван Андонов за 1:0. Вратарят на домакините сгреши неволно, след като загуби баланс и падна при излизането.
Папазов получи шанс да се разпише и в 73-та минута, когато отново бе изведен зад защитата. Този път нападателят в червено реши да завърши с елегантен прехвърлящ удар, който обаче срещна напречната греда.
Левски създаде две чисти положения до края. Първо Васил Василев не уцели вратата от около 11 метра, след което вратарят на гостите Илия Шаламанов-Тренков спаси опасен удар по диагонал от Калоян Стрински.
С тази победа ЦСКА-София II се изкачи на четвърто място с 11 точки, а Левски остана девети с пет.