Наполи затвърди първото място в Серия А с победа с 3:1 над Торино на старта на 8-ия кръг. С победата неаполитанците събират 20 точки, с 3 повече от Аталанта, която утре приема Фиорентина.
Камерунецът Андре-Франк Анжиса и грузинското острие Квича Кварацхелия вкараха трите попадения.
Гостите не са печелили на този стадион от май 2009-а година, а сега трябваше да извадят топката само след 6 минути игра. Марио Руи комбинира с Квича Кварацхелия от ляво, който напредна и центрира. Топката кацна точно на главата на Анжиса и той от 7-8 метра не сбърка. Само 4 минути по-късно камерунският полузащитник вкара втори гол, след като тръгна на самостоятелен пробив и елиминира вратаря Ваня Милинкович-Савич.
След това ужасяващо начало Торино се събуди и на два пъти Алекс Мерет трябваше да се намесва. Но Наполи продължи да бъде по-ефективен в предни позиции и в 37-ата минута дойде ред и на Кварацхелия. Грузинецът получи подаване от Пьотър Зиелински, успя да удържи опитите на Саша Лукич да му отнеме топката и с мощен изстрел я прати за трети път във вратата на Милинкович-Савич.
Две минути преди последната съдийска свирка за първата част гостите върнаха едно попадение. Случаен пас на Уилфред Синго намери Антонио Санабрия, който вкара във вратата на Мерет.
Санабрия имаше още едно положение секунди след гола, а тимът на Торино започна агресивно второто полувреме, за да намали пасива си бързо, но до гол не се стигна.