„Заслужавахме победата. През първото полувреме умишлено играхме по-прибрано и предпазливо. Не мога да повярвам, че получихме такъв гол! Ако ситуацията се разиграе 1000 пъти, топката едва ли ще влезе отново в мрежата. Твърдя, че след почивката, особено след като изостанахме в резултата, наложихме тотално превъзходство. За жалост не ни стигна малко шанс при тези 5-6 добри положения. Какво да кажа за Комано? Той дойде при нас в много добра физическа форма. Борбен футболист е, освен това ми харесва отношението му към играта и тренировките. Със сигурност ще вдигне класата ни в атака. Скамейката ни е къса, факт, но ще трябва да се преборим и с наличните футболисти“, коментира за „Утро“ старши треньорът на „Дунав“ Мартин Цирков.
„Извадихме по чудо бърза картотека на Комано. Искам да благодаря за съдействието на международния отдел на БФС, на шефа на спортно-техническата комисия Неделчо Михайлов, на управата на бившия клуб на французина „Табор“, каза за „Утро“ администраторът на ФК „Дунав“ Велизар Кънчев.