Карабах завърши наравно 0:0 у дома с Виктория Пилзен в първи двубой от плейофите за влизане в Шампионската лига.
Домакините започнаха по-силно мача и Рамил Шейдаев беше близо до гола, но добра намеса на вратаря на чехите Индрик Станиек запази нулевото равенство.
До края на първата част събитията се развиваха предимно в центъра на терена, а след почивката отборът от Азербайджан продължи да владее повече топката, но без да създава сериозни опасности пред вратата на гостите.
Срещата-реванш е след седмица в Чехия. Отборът на Пилзен не се е класирал в груповата фаза на Шампионската лига от сезон 2018-2019.
По-късно тази вечер ще бъдат изиграни още две срещи от плейофите на най-силния клубен турнир в света.