Арда - ЦСКА 1948 0:1 (0:1)Голмайстори: 0:1 Ивайло Чочев 31-дузпа
Кърджали, стадион "Арда Арена"Съдия - Георги ГинчевАсистенти - Никифор Велков, Мартин МачевЧетвърти съдия - Мустафа ШефкетВАР съдии - Кристиян Колев, Георги ТодоровЖълти картони:За Арда: Алекс Петков, Да Силва, Тонислав ЙордановЗа ЦСКА 1948: Джонатан, Стив Фуртадо, Ивайло Чочев
Състави: Арда: Васил Симеонов, Милен Желев (81 - Тета), Пламен Крачунов, Алекс Петков, Деян Лозев, Иван Тилев (46 - Иван Коконов), Лъчезар Котев, Христо Иванов (68 - Жозе Да Силва), Илия Юруков, Светослав Ковачев, Ласана Н'Диайе (68 - Тонислав Йорданов)
ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Стив Перейра, Реян Даскалов, Хелитон Сантос, Джонатан (76 - Ангел Лясков), Ивайло Чочев, Октавио, Ангел Бастунов (62 - Парвиз Умарбаев), Георги Русев (76 - Денислав Александров), Александър Колев (86 - Стефан Цонев), Енрике Рафаел (61 - Марио Топузов)
ЦСКА 1948 победи Арда с 1:0 при гостуването си в Кърджали и излезе на първо място в класирането. Единственото попадение за гостите бе дело на Ивайло Чочев от дузпа. Това е седми гол за национала, който също уверено води в подреждането на голмайсторите в първенството. А дузпата бе отсъдена за нарушение на Алекс Петков срещу Георги Русев в наказателното поле. Мачът започна равностойно, но след десетата минута гостите натиснаха и първи стигнаха до положения пред вратата на Васил Симеонов. След половин час игра бе отсъдена и дузпата, от която Ивайло Чочев откри резултата. Малко след това Христо Иванов от Арда имаше шанс да изравни, но ударът му бе неточен. В 55-ата минута Ласана Н'Диайе стреля с глава, като ударът му премина малко над напречната греда. Малко по-късно нов удар на нападателя бе отразен от вратаря Даниел Наумов. В 82-рата минута резервата на Арда Тонислав Йорданов стреля със задна ножица, като топката премина на сантиметри от левия стълб на вратата на гостите. Дебют за отбора на Любослав Пенев направи бившият халф на Локомотив (Пловдив) Парвиз Умарбаев.В добавеното време на мача резервата на гостите Марио Топузов можеше да направи победата по-убедителна, но пропусна.