Изказване на треньора на Хебър (Пазарджик) Фулвио Пеа след мача от 5-ия кръг на efbet Лигата между Спартак 1918 Варна и пазарджишкия тим, завършила 1:0 за гостите.
Фулвио Пеа (треньор на Хебър) – "През първото полувреме – това е Хебър, който искам да виждам. Отборът стоеше доста добре на игрището, игра добър футбол и успя да се противопостави на противника. През второто полувреме, след като поведохме в резултата, домакините опитаха да натиснат, а като че ли нас умората и психологическият момент ни накара да защитаваме този резултат, който за нас беше много важен. Защото идваме от негативна серия от три загуби и тези резултати ни влияеха на психологическо ниво. Така че сме много доволни, че играчите постигнаха тази победа. Не сме искали футболистите да лежат по терена през втората част. Ние направихме две смени заради контузии, един от играчите получи контузия там, където имаше проблеми през седмицата. Направихме смените по-скоро по задължение, отколкото защото искахме. Ние винаги играем като гости, защото когато сме домакини, играем в София. Да кажем, че до този момент имахме късмет във всички мачове, които играем навън. Ние имаме два проблема, а единият е, че играчите, които вече имат картотеки, все още не са готови физически. Има и такива, които въобще нямат картотеки и честно казано не знаем кога ще можем да ги използваме. Това са административни въпроси".