Локомотив София записа домакинска победа с 1:0 над Левски в среща от 25-ия кръг на "А" група, предаде репортер на БГНЕС.

През първата част най-чистото положение бе пропиляно от Маркиньос, който в 45-ата минута не успя да се разпише от добра позиция. В 70-ата минута Левски създаде много добрата си ситуация. Туре комбинира с Божинов, той подаде към Макриев, а той на свой ред продължи към Бру, който бе изведен на перфектна ситуация срещу Галев, но Бру стреля много слабо и вратарят на Локомотив спаси.

Така се стигна до 77-ата минута, когато "железничарите" поведоха. Маркиньос стреля от фаул, топката срещна напречната греда, след което Камен Хаджиев попречи на защитата на "сините", а Том притича и отблизо с гърди вкара в мрежата, носейки победата на столичното Локо.

Малко преди края играчите на Тони Здравков бяха близо до изравнителен гол, но удар на Белаид с глава мина покрай вратата.