Русенският футболист на „Интер“ /Милано/ Никола Илиев изигра феноменален мач при изразителната победата на отбора си с 4:0 като гост на „Дженоа“. Двубоят бе за първенство на Примаверата /елитна юношеска лига с играчи до 19 години/.
След нулево първо полувреме Никола първо удари греда, а 10 минути след почивката вкара изключителен гол за 1:0. Той получи топката вляво, елиминира защитника през себе си с изкусен финт и си осигури отлична позиция за безмилостен изстрел с десния крак. Вратарят нямаше никакъв шанс. Освен това талантът асистира за второто попадение на тима си и до края на мача не спря да създава главоболия на противниковата защита.
Юношата на „Аристон“ /Русе/ бе най-добър на терена. Той и сръбският му съотборник Митрович заслужиха най-оглушителните аплодисменти.